Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Czy wiesz co zrobić jeśli suczka zostanie pokryta w czasie spaceru?

majkel551
Porada internauty
Zobacz artykuły na temat:
Suczki w czasie rui trzeba bacznie pilnować na spacerach, żeby nie doszło do zbliżenia z obcym psem i niechcianej ciąży. Zobacz, jak ochronić suczkę w rui przed zbliżeniem w czasie spaceru.

Pies rasy Labrador biorący udział w badaniu potrafił rozpoznać próbki kał i oddech osoby chorej na raka jelita grubego.

psia miłość, pies

Poczekaj aż psy same się rozdzielą. Nie panikuj ani nie nie próbuj rozdzielić psy. Natura jest niestety silniejsza i choćbyś nie wiem co robił, psy nie zareagują.

Gdy psy się rozdzielą, udaj się z suczka do weterynarza, żeby zapobiec ewentualnej ciąży.

W takich sytuacjach lepiej po prostu zachować spokój i nie walczyć z naturą. Pamiętaj, że to twoja wina i wina właściciela drugiego psa, że nie dopilnowaliście swoich pupili. Gdy suczka jest w rui, zakładaj jej przed wyjściem specjalne majtki na cieczkę i spryskaj sprayem do odstraszania psów w czasie cieczki. Dostaniesz je w sklepie zoologicznym. W tym czasie lepiej zrezygnować ze spacerów w miejsca, gdzie jest dużo psów - parków, skwerów i wybierać miejsca bardziej ustronne. Jeśli nie chcesz, żeby doszło do zapłodnienia,  pod żadnym pozorem nie spuszczaj suczki ze smyczy.


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter