Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Najinteligentniejsze rasy psów - zobacz ranking! (foto)

Zobacz artykuły na temat:piesrasy psów
Przedstawiamy najinteligentniejsze rasy psów według profesora Stanleya Corena. Autor książki "Inteligencja psów" przebadał ponad 100 ras pod kątem łatwości w szkoleniu i uszeregował je od najbardziej pojętnych po mające największe trudności z nauką. Sprawdź, czy Twój pies jest w pierwszej dwudziestce psich bystrzaków!
1/20 następne
Najinteligentniejsze rasy psów - zobacz ranking! (foto)

Border Collie - numer jeden wśród psów pod niemal każdym względem. Niezwykle podatny na szkolenie, świetnie radzący sobie w różnych zadaniach zręcznościowych. Autentycznie czerpie radość z pracy, w której może wykazać się inicjatywą. Doskonale nadaje się do uprawiania wszystkich sportów kynologicznych. Zazwyczaj brakuje mu tylko jednego... mądrego właściciela, który umiałby wykorzystać jego olbrzymi potencjał.

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 51
dodano: 08:49 2016-03-24 przez: ~gość (37.47.*.*)
Ten ranking nie pokazuje inteligencji, tylko podtność na szkolenie - dwie różne sprawy...
dodano: 18:46 2016-03-19 przez: ~gość (83.8.*.*)
Hahahaah śmieszny jestes xd York w rankingu inteligencji? Chyba zartujesz xdddd To ja tam wcisne jaszczurki xd ciekawe, moze pojedz sie awanturowac do miedzynarodowej federacji kynologicznej?
dodano: 19:30 2016-03-15 przez: ~gość (176.221.*.*)
Mi brakuje yorków na ostatnim miejscu w 20. One nie są głupie, właśnie są bardzo mądre poprostu to przesądy. Ja mam yorka i nie było trzeba go długo uczyć, a umie już siadać, turlać sie, dawać łape iwgl. Może nie nadaje sie do psów obronnych, ale nadaje sie do łapania owadów i małych myszy i szczurów. Mam gdzieś hejty.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter